bimeyko
Denizden görünüm
Hoş Geldiniz!

Bugün : 1 Aralık 2021 Çarşamba


Nakit Akış Tablosu
Ana Sayfa
Genel Kurul Toplantısı
BTYY Kuruluşu
Yapılan Çalışmalar
Galeri
Bimeyko Tarihi
Yetki Belgesi ve Yönetim Planı
Bimeyko Vaziyet Planı
2004 Yılı Yönetim Planı

Bimeyko Numarataj Bilgileri
Personel Mesai Saatler ve İletişim
Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Telefon Numaraları
E-Posta
Havale Hesapları
Posta adresi
Karayolu Ulaşımı

İşletme Planı
Genel Kurul Kararları
Ortak Alanların Emlak Vergisi
Haberler

Kütüphane
İmar İzni Alma ve İnşaat Yapımı
Tapu İşlemleri
Kanun No : 5711
Sorulara Cevaplar
BORÇ SORGULAMASI
Ticaret İl Müdürlüğü
İZSU
Mavi Bayrak Çalışmaları
Parsel Sorgulama

Deniz Aracı İlanları
Minibüs Saatleri
Satmak İsteyenler
Almak İsteyenlerMesaj Oku
Mesaj Yaz
Malik Bilgilerini Gir

 
Yazan: Ali Cengiz Kurt Tarih: 20 Ağustos 2010 Cuma
Besst-Der tarafından düzenlenen GDO konulu seminer duyurusu anasayfamızdadır.

Yazan: tuba şişmanoğlu Tarih: 8 Ağustos 2010 Pazar
komşumuz Melek Özhamarat ın annesinin vefatını internetten öğrendim.Komşumuza başsağlığı dilerken,merhumeye Allah tan rahmet diler,geride kalanlara dayanma gücü dilerim.Başınız sağolsun.

Yazan: melih inanc Tarih: 6 Ağustos 2010 Cuma
Görev yapmış ve sitemizi mevcut imkanlarla belli bir çıtaya yükseltmiş eski yönetim ve denetim kurullarına tebriklerimi sunarım.Yeni yönetim ve denetim kurullarına da şimdiden başarılar diler görevlerinde başarılar dilerim.Sitemiz için hayırlı , uğurlu olsun. Saygı ve sevgilerimle

Yazan: Tuba Şişmanoğlu Tarih: 5 Ağustos 2010 Perşembe
YENİ YÖNETİM VE DENETLEME KURULUN DAKİ SEVGİLİ KOMŞULARIMA GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM İSTANBUL DAN SELAMLAR

Yazan: hülya kılınç Tarih: 2 Ağustos 2010 Pazartesi
02 08 2010 tarihinde 2010 yılının eylül ayı dahil tüm aidatımı 240 tl 3496 0053641 hesaba yatırdım. yeni yönetime başarılar temenni ederim. dikili ikametgahlı olup benim yapabileceğim olur ise yardımcı olurum.

Yazan: Bimeyko Toplu Yapı Yönetimi Tarih: 12 Temmuz 2010 Pazartesi
Sakinlerimizden Sayın Hüseyin Temizin eşi Sayın Kazım ve Cavidan Ceylanın dünürleri İlhan Temiz Bimeykodaki evinde vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz. Cenazesi 12 Temmuz günü toprağa verilecektir.

Yazan: Kadir Arbuş Tarih: 9 Temmuz 2010 Cuma
Bu gün arsaya bakmak, değişik bir gün yaşamak için eşim ve dostlarımla oradaydım. Gerçekten çok unutulmaz bir gün yaşadım. Bimeykoda daha önce yazlık sahipleri ile ilgili duyduklarımın doğru olduğunu üzülerek gördüm. Ben bu gün bir üye olarak eşimin ve dostlarımın yanında resmen aşağılandım. Olay dernek başkanı ile aramızda geçti. Ama öyle sanıyorum ki başjan da bu olayda insiyatifi başkası adına kullanıyordu. Genel kurulda bütün bunları dile getireceğim. Daha söylecek çok sözüm var.

Yazan: Bimeyko Toplu Yapı Yönetimi Tarih: 4 Temmuz 2010 Pazar
Sayın Okşan Ayata, Size 1 temmuz günü 21.03 te mail atarak cevap verdim ancak mail bir şekilde ulaşmamış. Sorunuza cevap olarak:Duyuruyu gönderdiğimiz tarihte 50 Tl. aidat ödemesi yapmış durumdaydınız. Postalama işleminde kullandığımız excel tablosunda bu tarih için 150 TL. borç görünüyor. Genel kurul duyurusunun altında da 150 TL yazması gerek. Ancak borç yazma işlemini maliklerden oluşan bir ekiple yaptık 2000 adet mektup yazıldı. Bir yanlışlık olmuşsa onlar adına özür dilerim. Duyuru postalandıktan sonra ise 150 TL aidatınız 8.6.2010 günü hesabınıza yazılmıştır. Aidat sorgulamasını en gerçekçi olarak internet sitemizden takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Yazan: Ümit ÇAKALOZ Tarih: 3 Temmuz 2010 Cumartesi
sayın başkan Sn.Sedat tezelin şikayetlerine aynen katılıyorum.Saygılarımla 80911 Ü.Çakaloz

Yazan: okşan ayata Tarih: 30 Haziran 2010 Çarşamba
Ali Cengiz Bey, ben arsamı 2009 yılı Mart ayında aldım. Peşinen 50 TL arsa aidatı yatırmamıza rağmen bana 210 TL borç çıkardınız. Benim bildiğim kadarıyla arsalardan alınan aidat 10 Tl olup ben ben arsaya aldığım tarihten bugünkü tarihe kadar geçen süre ise, 15 ay olup aidat ücreti 150 TL eder. Halbuli sitenizde adıma 210 TL aidat ücreti gösterilmektedir. Bunun hesabını benim email adresime yollamanızı rica ederim. Okşan Ayata&eşi C.Savcısı Muhittin Ayata 294/15 sahibi parsel maliki

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14